Adrese

Rūpniecības iela 5 – 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Tehniskais atbalsts

+371 67 324 438

Mūsu partneri

HPE
Hewlett-Packard ir viena no lielākajām industriālajām organizācijām Amerikas Savienotajās Valstīs un viena no pasaules svarīgākajām datoru kompānijām. Šī kompānija projektē, izstrādā un apkalpo elektronisko produkciju un mēru sistēmas, kā arī skaitļošanas un komunikāciju tehniku, kura tiek izmantota biznesā, industrijā, tehnoloģijā, zinātnē, medicīnā un izglītībā. Kompānijā ir vairāk nekā 24,000 produktu nosaukumu ieskaitot datorus, perifērijas produkciju, elektroniskās pārbaudes un mēru sistēmu, tīklu produkciju, medicīnas iekārtas, instrumentus ķīmiskajai analīzei, kalkulatoriem un citiem elektroniskajiem komponentiem.
Mūsu statuss
Gold Partner
Service Center
Aruba
Mobilie tīkli, IoT un mākoņi traucē tradicionālajiem uzņēmumiem un izvirza jaunas prasības uzvarētājiem. Aruba veido gudrākus tīklus, kas ir caurskatāmi un paredzami, lai paātrinātu pāreju uz jaunajām sistēmām. Infrastruktūras pakalpojumi tiek piedāvāti kā publiska vai privāta mākoņa programmatūra, kas ļauj droši savienot mobilos un IoT - zem viena jumta.
Mūsu statuss
Gold Partner
Fujitsu
Fujitsu apkalpo lielas korporācijas, mazus un vidējus uzņēmumus un darbojas visos svarīgākajos tirgos Eiropā, Tuvos Austrumos un Āfrikā. Fujitsu Siemens piedāvā unikālu pasaules klases datoru tehnoloģiju un IT infrastruktūras risinājumus. Fujitsu Siemens ir vadoša Eiropas IT kompānija ar stratēģisku mērķi uz jaunās paaudzes Mobilitāti un Biznesam Kritiskiem Datoru produktiem, pakalpojumiem un risinājumiem. Kompānijas IT produktu un pakalpojumu augstā kvalitāte, drošums un izturība sekmē klientu ražīgumu un panākumus.
Mūsu statuss
Select Expert
Service Center
Dell
Dell Technologies ir viens no pasaules vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, kas palīdz pārveidot cilvēku dzīvi ar neparastām iespējām. No hibrīda mākoņrisinājumiem līdz augstas veiktspējas datošanai līdz vērienīgām sociālās ietekmes un ilgtspējas iniciatīvām. Dell Technologies rada risinājumus, kas izmanto un pastiprina tehnoloģijas visnozīmīgākajos veidos. No veselības aprūpes līdz izglītībai un digitālajai ekonomikai.
Mūsu statuss
Partner
Check Point
Check Point Software Technologies, ir viens no vadošajiem ražotājiem uzņēmumu informatīvo resursu aizsardzības jomā. Firmas izstrādātā SVN (Secure Virtual Network) arhitektūra nodrošina drošu savstarpēju mijiedarbību starp tīkliem, sistēmām, aplikācijām un lietotājiem Internet, Intranet un Extranet vidē.
Mūsu statuss
3-Stars Partner
Fortinet
Fortinet nodrošina augsti novērtētu tīkla drošību un saturu, kā arī drošus piekļuves produktus, kas inteliģenti strādājot izveido kopīgu sistēmu. Fortinet unikālā drošības sistēma apvieno drošības procesorus, intuitīvu operētājsistēmu un piemēro draudu izlūkošanu, lai sniegtu pārbaudītu drošību, izcilu veiktspēju un labāku kontroli, vienlaikus nodrošinot vieglāku administrēšanu.
Mūsu statuss
Expert Partner
Trend Micro
Trend Micro Trend Micro Inc.ir pasaules līderis tīmekļa antivīrusu un Interneta satura drošības risinājumu piegādē. Trend Micro produkti nodrošina uzņēmumu datortīklus ar centralizēti kontrolējamu ugunsmūri, kas aizsargā PC, datņu serveru, e-pasta serveru un vārteju datu plūsmu. Trend Micro klientiem nodrošina arī plašu tīmekļa pakalpojumu klāstu, tai skaitā e-pasta un tīmekļa satura filtrēšanu un attālināto tīkla antivīrusa aizsardzības pārvaldību.
Mūsu statuss
Gold Partner
Veeam
Veeam Software, vadoša līmeņa VMware Technology Alliance partneris, izstrādā inovatīvus produktus virtuālo infrastruktūru pārvaldībai un datu aizsardzībai. Lietotāji var samazināt izmaksas, samazināt riskus un pilnībā īstenot virtualizāciju ar Veeam risinājumu palīdzību.
Mūsu statuss
Platinum Partner
VMware
VMware ir līderis infrastruktūru virtualizācijas jomā. 4 miljoni lietotāji un vairāk kā 20,000 korporatīvie klienti izmanto serveru konsolidācijas, biznesa nepārtrauktības, uzlabotas programmatūras attīstības un testēšanas, kā arī darbvirsmas vadīšanas un drošības VMware risinājumus.
Mūsu statuss
Enterprise
(Solution Provider)
Red Hat
Kompānija Red Hat piedāvā uzņēmumiem atvērtā koda programmatūras produktus. Red Hat palīdz standartizēt dažādas vides, izstrādāt mākoņdatošanas lietojumprogrammas, integrēt, automatizēt, aizsargāt un pārvaldīt sarežģītas vides, izmantojot atbalsta, apmācību un konsultāciju pakalpojumus.
Mūsu statuss
Advanced Partner
Splunk
Splunk produkti nodrošina redzamību un izpratni par IT un uzņēmumu. Splunk tika dibināts, lai sasniegtu graujošu jauno redzējumu: padarīt mašīnu datus pieejamus, noderīgus un vērtīgus ikvienam. Splunk risinājumi: infrastruktūras un IT operācijas; pieteikuma piegāde; drošība un atbilstība; biznesa analīze; lietu internets un rūpnieciskie dati. Splunk ir vairāk nekā 13 000 klientu 110 valstīs, kuri izmanto programmatūru, lai uzlabotu pakalpojumu līmeni, samazinātu ekspluatācijas izmaksas, mazinātu drošības riskus, nodrošinātu atbilstību, uzlabotu DevOps sadarbību un radītu jaunus produktus un pakalpojumus.
Mūsu statuss
Elite Tier Partner
Microsoft
Kompānijas Microsoft mērķis ir nodrošināt visus ar labu programmatūru - jebkurā laikā, jebkurā vietā. Ieņemot vadošo vietu datorprogrammatūras ražošanā, Microsoft cenšas piedāvāt modernu produkciju un pakalpojumus, kuri atbilst pasūtītāju vēlmēm.
Mūsu statuss
Gold Partner
Zabbix
Zabbix ir visaptverošs pārraudzības risinājums, kas ļauj lietotājiem apkopot, glabāt, pārvaldīt un analizēt no IT infrastruktūras saņemto informāciju, kā arī parādīt ekrānā un brīdināt administratorus pa e-pastu, SMS vai Jabber. Zabbix ļauj administratoriem atpazīt servera un ierīces problēmas īsā laika periodā un tādējādi samazina sistēmas dīkstāvi un sistēmas kļūmes risku. Uzraudzības risinājumu aktīvi izmanto mazie, vidēji un lielie uzņēmumi visās nozarēs un gandrīz visās pasaules valstīs.
Mūsu statuss
Certified Partner in Latvia
Nakivo
Nakivo ir privātuzņēmums, kas dibināts 2012. gadā. Nakivo izstrādā ātru, uzticamu un pieejamu datu aizsardzības risinājumu virtuālajai videi. Vairāk nekā 10000 uzņēmumi izmanto NAKIVO Backup & Replication, lai efektīvāk aizsargātu un atgūtu savus datus. Vairāk nekā 180 hostinga, pārvaldes un mākoņa pakalpojumu sniedzēji izmanto Nakivo programmatūru, lai saviem klientiem nodrošinātu VM BaaS / DRaaS. Nakivo ir vairāk nekā 3000 partneru 137 valstīs visā pasaulē.
Mūsu statuss
Gold Partner
Netwrix
Netwrix Corporation koncentrējas uz pilnīgas pārredzamības nodrošināšanu, datu drošībai un risku mazināšanai hibrīdās IT vidēs. Fokusēts skatījums ļauj piedāvāt daudz stingrāku funkcionalitāti nekā mantotās izmaiņas revīzijas rīki. Vairāk nekā 160 000 IT departamentu visā pasaulē jau ir izvēlējušies Netwrix Auditoru.
Mūsu statuss
Authorized Partner
Radware
Radware (NASDAQ: RDWR) ir globāls lietojumprogrammu piegādes un kiber drošības risinājumu līderis virtuālajiem mākoņdatošanas un programmatūras datu centriem. Tās godalgotais risinājumu portfelis sniedz pakalpojuma līmeņa garantijas biznesa kritiskām lietojumprogrammām, vienlaikus maksimizējot IT efektivitāti. Radware risinājumi ļauj vairāk kā 10 000 uzņēmumu un pārvadātāju klientiem visā pasaulē, ātri pielāgoties tirgus problēmām, saglabāt darbības nepārtrauktību un sasniegt maksimālu produktivitāti, vienlaikus samazinot izmaksas.
Mūsu statuss
Certified Partner
Veritas
Veritas Technologies ir pierādījis sevi kā ērtas biznesa programmatūras izstrādātāju datu atkopšanai, dublēšanai un arhivēšanai. Uzņēmums piedāvā plašu lietojumprogrammu klāstu, lai efektīvi pārvaldītu lielu datu apjomu uzturēšanu.
Mūsu statuss
Partner
Darktrace
Modelējot cilvēka imūnsistēmu, Darktrace tehnoloģija ir pasaules vadoša drošības tehnoloģija uzņēmumiem uz mākslīgā intelekta bāzes ar tūkstošiem klientu visā pasaulē. Darktrace risinājumi palīdz aizsargāt korporatīvos tīklus, mākoņu un virtualizēto vidi, IoT un rūpnieciskās kontroles sistēmas, autonomi atklājot un cīnoties pret jauniem ķiberdraudiem uzņēmumā.
Mūsu statuss
Technology Partner
IBM
IBM piedāvā plašu integrēto e-biznesa risinājumu diapazonu, kuri ir radīti, lai apmierinātu dažādu nozaru uzņēmumus, kā arī mācību, veselības aprūpes un valsts iestāžu prasības visā pasaulē.
Mūsu statuss
Registered partner
Vade
"Vade ir globāls kiberdrošības uzņēmums, kas specializējas draudu atklāšanas un reaģēšanas tehnoloģiju izstrādē, izmantojot mākslīgo intelektu. Vade produkti un risinājumi aizsargā patērētājus, uzņēmumus un organizācijas no e-pasta kiberuzbrukumiem, tostarp ļaunprātīgas programmatūras/ransomware, pikšķerēšanas/uzņēmumu e-pasta kompromitēšanas.

Uzņēmums dibināts 2009. gadā. Vade aizsargā vairāk nekā 1 miljardu uzņēmumu un patērētāju pastkastīšu un apkalpo interneta pakalpojumu sniedzēju, mazo un vidējo uzņēmumu un MVU tirgus ar godalgotiem produktiem un risinājumiem, kas palīdz uzlabot kiberdrošību un maksimāli palielināt IT efektivitāti.
Mūsu statuss
Partner
Cisco
CISCO SYSTEMS INC ir pasaules mēroga līderis interneta tīklu veidošanā. Cisco risinājumus izmanto pakalpojumu sniedzēji, mazie un vidējie uzņēmumi, kas sevī ietver korporācijas, valsts aģentūras, komunālos pakalpojumus un izglītības iestādes. Cisco tīkla risinājumi savieno cilvēkus, skaitļošanas ierīces un datoru tīklus, ļaujot cilvēkiem piekļūt informācijai vai to pārsūtīt, neņemot vērā atšķirības laika, vietas vai datora sistēmas tipos.
Mūsu statuss
Select Integrator
Senhasegura
Senhasegura ir PAM (Priviliģētās piekļuves pārvaldības) risinājums, kas palīdz centralizēt iekšējo komandu un trešo pušu priviliģēto piekļuvi. Sistēmas "viss vienā" arhitektūra nodrošina augstu pieejamību Senhasegura daudzvietņu infrastruktūrā. Risinājums tiek ieviests dažu minūšu laikā un ir viegli lietojams. Senhasegura ļauj uzņēmumiem īstenot piekļuves kontroli, uzticami aizsargājot IT infrastruktūru no datu noplūdes.
Mūsu statuss
Partner
Barracuda
Barracuda Networks, Inc. piedāvā nozares vadošos risinājumus, kas ir paredzēti, lai risinātu galvenās IT problēmas - efektīvi un rentabli, vienlaikus saglabājot klienta atbalsta līmeni un apmierinātību. Barracuda produkti aptver trīs atšķirīgus tirgus, tostarp:
1) satura drošību;
2) tīklu un lietojumprogrammu piegādi un
3) datu glabāšanu, aizsardzību un katastrofu seku novēršanu.
Mūsu statuss
Authorized Partner
Flowmon
Progress Flowmon ir tīklu monitoringa un drošības risinājums, kas paredzēts, lai uzraudzītu un analizētu organizāciju tīkla darbību. Risinājums dod vispusīgu informāciju par tīkla stāvokli, datu plūsmu, drošības problēmām un trafika analīzi.Flowmon izmanto plūsmas datu tehnoloģiju, lai iegūtu informāciju par datu pārraidēm tīklā. Tas nozīmē, ka tas analizē datus, kas iet cauri tīklam, un sniedz detalizētu informāciju par plūsmas īpašībām, piemēram, avota un galamērķa IP adresēm, portiem, datu apjomiem, protokoliem utt. Šī informācija palīdz organizācijai saprast, kā notiek datu plūsma tīklā un atklāt jebkādas anomālijas vai drošības riskus.
Mūsu statuss
Official Solution Integrator
in Latvia
Keeper
Keeper Security – biznesa paroļu pārvaldnieks un elektroniskais drošības “maciņš. Keeper izmanto Record Level Encryption un FULL Zero Knowledge, kas ir Keeper galvenās priekšrocības.
Mūsu statuss
Certified Partner
Cyber Ark
CyberArk ir vienīgais drošības uzņēmums, kas strādā, lai novērstu mērķtiecīgus kiberdraudus. Lai cīnītos pret uzbrukumiem, pasaules līmeņa vadošās kompānijas uzticas CyberArk vairāk nekā 50% no Fortune 100, lai aizsargātu vissvarīgākosinformācijas resursus, infrastruktūru un lietojumprogrammas. CyberArk ir būtisks drošības partneris vairāk nekā 3200 globālajiem uzņēmumiem.
Mūsu statuss
CyberArk Reseller
Algosec
Kompānija AlgoSec ir pasaules līderis drošības politikas vadības jomā, ļaujot organizācijām vienkāršot un automatizēt drošības operācijas attīstošajos datu centros un tīklos. Vairāk nekā 1000 no pasaules vadošajām organizācijām, tostarp 15 no "Fortune 50" saraksta, paļaujas uz AlgoSec risinājumiem, lai nodrošinātu ātrāku drošības apgādi biznesa lietojumprogrammām, racionalizētu pārmaiņu vadību, nepārtrauktu atbilstību un stingrāku drošību.
Mūsu statuss
Certified Partner
BackBox
Vadošā viedās automatizācijas platforma BackBox maina veidu kā organizācijas pārvalda un pārrauga savu drošības un tīkla infrastruktūru. Piedāvājot vienotu, centralizētu risinājumu visu drošības un tīkla ierīču pārvaldībai, BackBox risinājums automatizē visas operatīvās darbības, tostarp sinhronizāciju, dublēšanu, atkopšanu, līdzekļu pārvaldību, drošības auditus un jaudas optimizāciju vairāk nekā 170 tehnoloģiju pārdevējiem, nodrošinot uzlabotu drošības stāvokli un uzlabojot darbības efektivitāti, infrastruktūras uzticamību un redzamību, vienlaikus samazinot kopējo risku. Kā globāla organizācija ar pārstāvniecību visā pasaulē, BackBox atbalsta klientus visos galvenajos ģeogrāfiskajos reģionos un nozarēs, kas rada ietekmi uz dažādām vidēm un unikālām klientu prasībām.
Mūsu statuss
Partner
Digital Guardian
Nozares vadošais datu noplūdes novēršanas rīks, kā arī datu orientēta parametru noteikšana un reaģēšana (EDR) - visi ir pieejami vienā lielā datu analīzes mākonī. Redzēt, saprast un apturēt gan iekšējus, gan ārējus draudu uzbrukumus sensitīvajiem datiem.
Mūsu statuss
Digital Guardian Silver
reseller
Juniper Networks
Juniper Networks NetScreen ir rentabli drošības risinājumi, kas nodrošina uzņēmumu attālināto saišu, reģionālo ofisu un tīkla perimetra, kā arī visas tīkla infrastruktūras, aizsardzību, neietekmējot veiktspēju. Labākās NetScreen funkcionalitātes var būt izvērstas tā, lai nodrošinātu nepieciešamo tīkla un programmatūras aizsardzības līmeni.
Mūsu statuss
Certified Partner
RSA
RSA Security godalgotie risinājumi, tādi kā identitātes un piekļuves vadības risinājumi, drošas mobilas un attālinātās pieejas risinājumi, drošas uzņēmējdarbības piekļuves risinājumi, drošu transakciju un lietotāju identitātes aizsardzības risinājumi, nosaka industrijas standartus. Kompānija aizsargā vairāk nekā 15 lietotāju identitātes un triljoniem uzņēmējdarbības transakcijas, kā arī nodrošina datu konfidencialitāti desmitiem tūkstošu programmatūrām visā pasaulē.
Mūsu statuss
Solutions Partner
Symantec
Symantec ir globāls līderis informācijas drošībā, kas nodrošina plašu programmas nodrošinājuma klāstu, datoru aprīkojumu un pakalpojumus, kas palīdz maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem nodrošināt un pārvāldīt savu IT infrastruktūru.
Mūsu statuss
Certified Partner
WatchGuard
WatchGuard risinājumi nodrošina nepārtrauktu aizsardzību starp Jūsu klientu tīkliem un ļaunprātīgiem draudiem. Dažādu lielumu uzņēmumi paļaujas uz WatchGuard elastīgo, uz sasniegumiem orientēto tīkla un satura drošību, kas viegli paplašinas, lai pielāgotos izaugsmei.
Mūsu statuss
Associate Partner
QNAP
QNAP (Quality Network Appliance Provider) mērķis ir nodrošināt visaptverošus risinājumus programmatūras izstrādē, aparatūras projektēšanā un iekšējā ražošanā. Koncentrējoties uz glabāšanu, tīklu veidošanu un smart video inovācijām, QNAP tagad ievieš revolucionāru Cloud NAS risinājumu, kas pievienojas mūsu progresīvajai programmatūrai un daudzveidīgajai pakalpojumu kanālu ekosistēmai. QNAP paredz, ka NAS ir kas vairāk nekā vienkārša glabāšana, un ir izveidojis uz mākoņiem balstītu tīkla infrastruktūru, lai lietotāji varētu mitināt un attīstīt mākslīgā intelekta analīzi, malu skaitļošanu un datu integrāciju savos QNAP risinājumos.
Mūsu statuss
Partner
+
Rādīt vairāk

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.