IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom kā HPE pilnvarotais servisa centrs pastāvīgi uzlabo savu speciālistu prasmes.

Saskaņā ar HPE (Partner Ready for Service Delivery) pilna audita rezultātiem, kas tika apkopoti šī gada jūlijā, OptiCom speciālistu kompetence darbā ar HPE produktiem un pakalpojumiem tika novērtēta ar maksimālo punktu skaitu (100%).

Mēs apsveicam OptiCom tehnisko nodaļu ar augsti novērtēto darbu un esam gandarīti, ka varam nodrošināt saviem klientiem profesionālu pakalpojumu, kas atbilst HPE augstajiem standartiem.

Ko tas nozīmē mūsu klientiem:

• OptiCom speciālisti var apkalpot, veikt remontu, uzstādīt un instalēt visus Latvijas tirgū pieejamos HPE produktus ražotāja tehniķu līmenī;
• Autorizēta servisa centra statuss nodrošina vienotu kontaktpunktu un ātru tehnisko jautājumu risināšanu, kā arī piekļuvi jaunākajai informācijai.

Vairāk informācijas par HPE servisa centra pakalpojumiem

Izmantojiet unikālo OptiCom tehnisko speciālistu pieredzi, lai modernizētu un optimizētu Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūru.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI UN SĪKĀKAS INFORMĀCIJAS SAŅEMŠANAI:
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel. 67331878

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
[email protected]
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.