IT risinājumi
jūsu biznesam

Pieaugot prasībām pēc kvalitātes, uzņēmumiem un organizācijām jāspēj nodrošināt klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus un preces. Visefektīvākais veids kā sasniegt šos mērķus, ir kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši starptautiski atzītam ISO 9001 standartam.

Šī gada 22. februārī mūsu uzņēmumā tika veikts ikgadējais ISO uzraudzības audits, ko veica Bureau Veritas. Šī audita rezultātā SIA OptiCom ir atzīts par atbilstošu starptautisko kvalitātes vadības sistēmas standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Mūsdienu dinamiskajā un mainīgajā pasaulē par noteicošo faktoru, sekmīgā uzņēmuma darbībā, kļūst spēja piedāvāt kvalitatīvu produktu vai pakalpojumu, nepārtraukti pielāgojoties klientu prasībām. SIA OptiCom turpina sekmīgi attīstīties un piemēroties klientu vajadzībām, ievērojot augstas kvalitātes standartu uzturēšanu uzņēmumā.

Balstoties uz "pandēmijas" laikā gūto pieredzi, mēs standartizējām savu darbinieku attālināto darbu un izveidojām veiksmīgu attālināto mijiedarbību ar klientiem un viņu IT infrastruktūrām.

OptiCom ISO

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.