IT risinājumi
jūsu biznesam

“100% drošs nav nekas!” – taisnīgi novērtē CERT.lv kiberdrošības eksperts Andrejs Konstantīnovs savā intervijā ar portālu Dienas Bizness. “Ja šodien konkrētai programmai nav atrasti caurumi, tas nenozīmē, ka tādi neparādīsies rīt.” 

Īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību IT infrastruktūras drošības problēmai tieši tagad, kad ar COVID-19 pandēmiju saistītie ierobežojumi ir piespieduši biroja darbiniekus strādāt mājās. CERT.lv eksperts riskus dala divās daļās - tajās, kas saistītas ar attālināta darba tehnisko atbalstu un cilvēcisko faktoru. Vislielākais risks ir tad, ja darbinieki izmanto savus mājas datorus, kuri, iespējams, ir novecojuši un no kuriem tiek apmeklēti ar darbu nesaistīti resursi. Acīmredzot šādi apstākļi uzbrucējiem paver vairāk iespēju.

Šajā sakarā ir svarīga efektīva Drošības Vadības Centra darbība (Security Operations Center/SOC/), kuras izveidi ārpakalpojumā piedāvā OptiCom.

SOC pakalpojuma ietvaros sertificēti informācijas drošības speciālisti uzrauga jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras stāvokli attiecībā uz iespējamiem uzlaušanas gadījumiem un citiem draudiem. OptiCom ir pilns modernu tehnoloģiju kopums incidentu atklāšanai un novēršanai, piemēram, SIEM sistēmas notikumu analīzei, rīki drošības notikumu pārvaldībai un automatizēšanai, kā arī ievainojamības noteikšanas tehnoloģijas.

OptiCom speciālisti nodrošinās nepārtrauktu monitoringu, analīzi, izmeklēšanu, identificēšanu un ziņošanu par notikumiem jūsu organizācijas tīklā, atpazīs un nekavējoties ziņos par potenciāli bīstamiem kiberincidentiem. Mūsdienu SOC rīki nodrošina arī efektīvu IT sistēmu kontroli.

Prakse rāda, ka jebkurai organizācijai, pat salīdzinoši nelielai organizācijai, ir vieglāk un lētāk uzticēt SOC uzdevumus profesionāļiem. Uzticiet savas IT infrastruktūras aizsardzību OptiCom, un jūs būsiet pārliecināts par to, ka esat ātri apziņots par iespējamiem kiberdraudiem, ātri atklāstām novirzēm un spēsiet efektīvi novērst uzbrukumus.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai var pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni (+371) 67331878.

OptiCom SOC

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.