IT risinājumi
jūsu biznesam

Vairumā gadījumu jaunākās uzņēmumu izmantotās lietotnes ir sarežģītas, un tām nepieciešami resursi. Tas apgrūtina digitalizācijas pārvaldību. Sarežģītās hibrīda vidēs bieži vien pastāv problēmas, kas var radīt ienākumu zaudējumus vai sabojāt attiecības ar klientiem.   

Iepriekš sniedzām vispārīgu informāciju par mākslīgā intelekta virzīto datu centru un dažus ieteikumus, ko uzņēmumi var un ko tiem vajadzētu darīt. Kā jau iepriekš norādījām, uzņēmumam „Hewlett Packard Enterprise” (HPE) ir vismodernākie risinājumi mākslīgā intelekta virzītam autonomam datu centram, tostarp, neatkarīgs piegādātāju automatizācijas līmenis, centralizētas infrastruktūras pārvaldības un datormācīšanās līmenis.

Šoreiz sniegsim detalizētāku aprakstu par autonomā datu centra tehnoloģijām, sīkāk aplūkojot, kā HPE Nimble Storage darbojas kopā ar HPE InfoSight prognozējošās analītikas platformu. Platforma ievāc datus no sensoriem visās izmantotajās ierīcēs un pat tām apkārt esošajām krātuvēm, tostarp, uzglabāšanas, skaitļošanas, tīkla un konverģētajām sistēmām. Lieli dati ir nepieciešami, un HPE tos var nodrošināt.  

Prognozējošā analītikas platforma analizē un korelē datus. Pašpārvaldošā, pašoptimizējošā un pašatjaunojošā krātuves sistēma konstanti uzrauga vai neparādās potenciālie problēmu indikatori, un proaktīvi risina problēmas. Mākslīgais intelekts un datormācīšanās funkcijas apgūst, kā noteiktu un paredzēt tehnoloģiju riskus, kā arī veiktspējas problēmas. 1. un 2. līmeņa problēmas tiek atrisinātas vēl pirms klienti apjauš, ka šādas problēmas ir radušās. Mākslīgais intelekts bloķē traucējumus, savukārt datormācīšanās uzlabojas, iegūstot datus par to, kādēļ lietotnes darbojas lēnām.

Izklausās pārāk labi?

Uzņēmumi, kuru patieso uzņēmējdarbības vērtību virza simtiem lietojumprogrammu, iegūs ievērojamas priekšrocības. Darbspējas laiks un uzticama veiktspēja ir kritiski panākumu rādītāji. Mākslīgā intelekta virzītais datu centrs iesaka IT speciālistiem palielināt krātuves ietilpību tieši tad, kad tas nepieciešams. Vairs nav nepieciešama kompetence uzglabāšanas jomā. Krātuves darbības un lietojumprogrammu lietojamības uzticamību ir iespējams uzlabot. Risinājumus iespējams automātiski atjaunināt un izmantot atbilstoši labākajai praksei.

IT efektivitātes un uzglabāšanas darbību izdevumu jomā ir iespējams panākt ievērojamus uzlabojumus. Atbalsta gadījumu skaits ir mazāks un tādas sarežģītas datu centra problēmas ir iespējams atrisināt ātrāk, jo visu infrastruktūru iespējams pārvaldīt no vienas inteliģentas platformas.   

Izklausās pat pārāk labi, tādēļ saprotam, ka dažiem informācijas direktoriem un IT speciālistiem var būt šaubas, jo viņi ilgu laiku ir cīnījušies ar sarežģītiem datu centriem. Sākotnējie ieviesēji iegūs optimizētu darbspēju, uzlabotu krātuves ietilpību un efektīvu datu palielināšanās pārvaldību.

Pateicoties pareizajiem partneriem un tehnoloģijām, pieejamība vairs neradīs problēmas! 

Detalizētāka informācija, sazinoties ar mums: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 67331878

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.