IT risinājumi
jūsu biznesam

Patīkami redzēt, ka mākslīgā intelekta tehnoloģijas patiešām ienāk datu centros, un uzņēmums „Hewlett Packard Enterprise” (HPE) ir vadošais uzņēmums šajā jomā. HPE ir ieviesis jaunus risinājumus, piemēram, HPE InfoSight, kas paredzēts mākslīgā intelekta virzītu, autonomu un ļoti automatizētu datu centru izveidei. Tās ir lieliskas ziņas visiem IT speciālistiem, kuriem ir problēmas ar sarežģītu hibrīda IT arhitektūru pārvaldību. IT speciālistiem ir grūti piedāvāt uzņēmumiem labākus un drošākus pakalpojumus ātrākā un lētākā veidā.

Kā mākslīgais intelekts var palīdzēt jūsu uzņēmumam? HPE mākslīgā intelekta risinājumus var izmantot uzņēmumi un organizācijas, kurām nepieciešama labāka funkcionalitāte, mērāmība, lietojamība, rentabilitāte un redzamība. HPE InfoSight atpazīst nepieciešamību palielināt ietilpību kā arī konfigurēt kļūdas. Tas mudina pārnest darba slodzi no pārslogotiem serveriem uz citiem serveriem un palīdz daudz efektīvāk darbināt lietojumprogrammas. Tas piedāvā arī ieteikumus un labākās prakses piemērus. Tādējādi datu centrs kļūst vieglāk pārvaldāms. 

OptiCom jau kopš 1995. gada esam uzticams HPE partneris, un man jāsaka, ka rezultāti, ko var sasniegt ar HPE InfoSight, ir patiešām iespaidīgi. IT efektivitāti var uzlabot par līdz pat 85 %, savukārt krātuves darbības izdevumus var samazināt par līdz pat 79 %. Lielāko daļu (86 %) problēmu ar pakalpojumu var atrisināt automātiski. Tas nozīmē lielus ietaupījumus!

Izvēlieties savu partneri un sāciet

HPE InfoSight nodrošina mākslīgā intelekta, datormācīšanās un prognozējošās analīzes rīkus, lai padarītu IT infrastruktūru modernu un autonomu. Esam pārliecināti, ka uzņēmumi vēlas pilnveidot savu datu centru darbību. Mākslīgā intelekta virzītas tehnoloģijas var izmantot kopā ar HPE serveriem un uzglabāšanas risinājumiem, kā arī hiperkonverģētajiem risinājumiem vai arī kā atsevišķu pārvaldības risinājumu programmatūras definētas infrastruktūras automatizācijai.   

Vai tuvākajā laikā plānojat mainīt savu datu uzglabāšanas risinājumu? Kādas priekšrocības jūsu uzņēmumam var sniegt mākslīgā intelekta virzīts datu centrs? Iesakām jums izmēģināt HPE autonomā datu centra risinājumus kopā ar mūsu speciālistiem, kas ļaus jums noskaidrot, kā uzlabot krātuves vietas ietilpību un labāk pārvaldīt datu apjoma palielināšanos. HPE Nimble Storage, piemēram, nodrošina vairāk par 99,9999 % izmērītu lietojamību.  

Uzsāciet savu ceļu pretim autonomam centram, sperot mazus soļus. Ja jūs jau lietojat HPE infrastruktūru, šis ceļš ir vēl vienkāršāks. Pārliecinieties, ka saņemat nepieciešamos IT pakalpojumus, tostarp HPE sertificēto speciālistu pakalpojumus, no viena kontaktpunkta. Tāpat neaizmirstiet par datu centra uzraudzības pakalpojumiem, ievērojamo kompetenci IT drošības jautājumos, drošajiem savienojumiem un datu aizsardzību!

Kontakti saziņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 67331878

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.