IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom pakalpojums Security Operations Center /SOC/, jeb drošības pārvaldības centra pakalpojums, ir saistīts ar cilvēkiem, procesiem un tehnoloģijām, kas nodrošina operatīvu ziņošanu par iespējamiem kiberdrošības apdraudējumiem, kā arī to atklāšanu, ierobežošanu un novēršanu.

SOC pakalpojuma ietvaros OptiCom speciālisti parūpēsies par jebkuru potenciāli bīstamu kiberdrošības incidentu uzņēmuma vai kompānijas labā, kā arī nodrošinās notikumu pastāvīgu pārraudzību, analīzi, izpēti, identificēšanu un paziņošanu par tiem.

Papildus SOC uzrauga aplikācijas un identificē iespējamos kiberuzbrukumus vai ielaušanās un nosaka vai notikums ir īsts ļaunprātīgs uzbrukums, kas var ietekmēt uzņēmējdarbību. Pieteikt bezmaksas konsultāciju: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.
Uzzināt vairāk Turpināt