IT risinājumi
jūsu biznesam

2019.gadā OptiCom mācību centrs piedāvā plašu sertificēto, autorizēto apmācību klāstu kas balstās uz ražotāja risinājumiem, kā arī neatkarīgus kursu it drošības jomā.

IT apmācības varētu uzlabot IT speciālistu prasmes, lai palielinātu ieviesto risinājumu produktivitāti, efektivitāti un veiktspēju. Apmācības drošības joma šobrīd ir būtiskas, lai uzņēmumi varētu saglabāt organizācijas drošības līmeni atbilstoši GDPR prasībām arvien pieaugošo drošības apdraudējumu vidē.

Apmācības tiek balstītas uz šo ražotāju risinājumiem: HPE, Aruba, Check Point, VMware, Veeam, Fortinet, RedHat.

Neatkarīgās apmācības IT drošības jomā: Certified Ethical Hacker, Certified Information Systems Security Officer, IT forensics, ISO 27001 jomā, IT uzbrukumu novēršanas kurss, pretielaušanās testēšanas kurss.

 Lai saņemtu piedāvājumu par Jums interesējošajiem kursiem, lūdzu rakstiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.