IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom Tehniskais departaments iekļauj sevī 14 kvalificētus un ļoti augsti kvalificētus inženierus, kas pastāvīgi ir iesaistīti dažāda mēroga, līmeņa un jomu IT projektu īstenošanā un atbalstā – no salīdzinoši vienkāršiem līdz ļoti sarežģītiem un unikāliem.
 
Pēdējo 5 gadu laikā ikdienas darba slodzes ietvaros tika pabeigti vairāk nekā 80 000 uzdevumi. Bez automatizācijas rīku pieejamības ienākošajiem darba pieprasījumiem, būtu neiespējami organizēt kvalitatīvu un savlaicīgu uzdevumu izpildi. Sākot no 1. jūlija, pēc pusgada testēšanas un konfigurēšanas, tika ieviesta jauna, ļoti efektīva atbalsta sistēma, kas atbilst visām mūsdienu vajadzībām.

Šī sistēma tika īstenota portāla help.opticom.lv veidā, izmantojot DeskPro risinājumu. Portāls ļauj ērti un ātri saņemt un apstrādāt ienākošos pieprasījumus, reģistrēt uzdevumus, viegli sazināties starp uzdevumu īstenošanā iesaistītajām pusēm, iegūt ātru atgriezenisko saiti no inženieriem, efektīvi apkopot statistiku un pārraudzīt darbu plūsmu tiešraidē (live režīmā). Lietotāji var sekot pieprasījuma statusam, atstāt atsauksmes un novērtēt OptiCom speciālistu darbu.

Ja Jūs vēl neesiet portāla lietotājs, aicinām jūs reģistrēties!

help.opticom.lv

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.
Uzzināt vairāk Turpināt