IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom SIA strādā savu klientu biznesa labā, pielieto vismodernākās un visdrošākās programmatūras un iekārtas kiberdrošības sfērā, tajā skaitā Gartner Magic Quadrant līdera Fortinet risinājumus!
Šodien mums prieks paziņot par Fortinet Expert Partner statusa iegūšanu! Lepojamies, ka esam pirmie Latvijā, kas ieguvuši šo Fortinet augstāko partnera statusu. Paldies Fortinet komandai par mūsu darba augsto novērtējumu un pārsteigumu - lielisko torti!
Mēs lepojamies ar savu darbu ar pasaules vadošajiem IT risinājumu ražotājiem un esam priecīgi sniegt saviem klientiem vēl profesionālāku servisu, kas atbilst Fortinet augstajiem standartiem.

 

Veeam ir līderis rezerves kopēšanas, atkopšanas un pārvaldības risinājumu jomā, kas nodrošina vismodernāko datu aizsardzību.

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt IT pasauli arvien drošāku. Sadarbība ar Veeam® Software ļauj mums nodrošināt modernu, visaptverošu risinājumu infrastruktūras un mākoņdatu aizsardzībai un modernizācijai, rezerves datus dublēšanas nodrošināšanai, kā arī aizsardzībai pret izspiedējvīrusiem.

Liels paldies Veeam® Software komandai par mūsu darba augsto novērtējumu. OptiCom speciālisti ar vēl lielāku atbildību turpinās strādāt un sniegt saviem klientiem profesionālo servisu, atbilstošu augstajiem kvalitātes standartiem.

 

Partnera statuss tiek piešķirts, pamatojoties uz tehniskās kompetences prasību izpildi, realizētajiem projektiem un apgrozījumu.

OptiCom klientiem šis statuss nozīmē:

  • OptiCom speciālisti var sniegt konsultācijas un veikt darbus, kas atbilst augstiem ražotāja standartiem
  • Ir tiešs kontakts ar ražotāja tehniskajiem speciālistiem, tāpēc uzņēmumam ir pieejama visatbilstošākā informācija
  • Ir iespēja nodrošināt risinājuma demonstrāciju
  • Nodrošina labākos finanšu nosacījumus Red Hat produktu iegādei

OptiCom speciālisti ir gatavi un labprāt palīdzēs Jūsu IT infrastruktūras attīstībā – modernizēt, optimizēt un automatizēt!

Uzņēmums OptiCom šogad svin savas darbības 27. gadadienu! Esam pateicīgi mūsu sadarbības partneriem un klientiem par uzticību un veiksmīgu sadarbību!

Arī šis gads IT nozarei bija izaicinājumu pilns, taču kopīgiem spēkiem mēs spējām piedāvāt novatoriskus, mūsdienīgus un pārbaudītus risinājumus esošajiem un potenciālajiem klientiem. Cīņa pret kiberdraudiem, IT infrastruktūras vienkāršošana un vadošo IT ražotāju risinājumu piedāvāšana – tas ir mūsu mērķis un sirdsdarbs, tāpēc mēs gūstam panākumus un turpinām savu darbību. OptiCom vienmēr ir līdzās un strādā Jūsu biznesa labā!

 

IT drošības jautājumi uzņēmumos kļūst arvien aktuālāki, ik dienu atklājas kāds kibernoziegums, kas var ietekmēt uzņēmuma veiktspēju un datu drošību. Krāpniecība, uzņēmuma datu noplūde, pikšķerēšana – mūsdienu IT realitāte.
Lai nepieļautu kibernoziegumus, OptiCom atklāja speciālo kiberdrošības dienestu. Ja Tevi ir augstākā izglītība IT nozarē, interesē kiberdrošība, kā arī spēj brīvi komunicēt latviešu, krievu un angļu valodās, vakance ir radīta Tev!

Papildini OptiCom IT drošības komandu! Vairāk par vakanci meklē šeit: https://www.cv.lv/lv/vacancy/556929/opticom-sia/it-specialists

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.