IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom seminārs sadarbībā ar Splunk

Katru dienu, jebkura uzņēmuma IT infrastruktūrā tiek ģenerēts milzīgs žurnālierakstu apjoms, ko bez apvienotas sistēmas ir grūti pārvaldīt un lietderīgi izmantot.

OptiCom sadarbībā ar SPLUNK piedāvā uzzināt par SIEM risinājuma priekšrocībām, kuras dod iespēju centralizēti analizēt datus no dažādiem avotiem, saņemt pilnu aktivitāšu redzamību, paaugstināt organizācijas drošības līmeņi un uzlabot iekšējos procesus.

Reģistrācija slēgta.

SOC

OptiCom kā HPE pilnvarotais servisa centrs pastāvīgi uzlabo savu speciālistu prasmes.

Saskaņā ar HPE (Partner Ready for Service Delivery) pilna audita rezultātiem, kas tika apkopoti šī gada jūlijā, OptiCom speciālistu kompetence darbā ar HPE produktiem un pakalpojumiem tika novērtēta ar maksimālo punktu skaitu (100%).

Mēs apsveicam OptiCom tehnisko nodaļu ar augsti novērtēto darbu un esam gandarīti, ka varam nodrošināt saviem klientiem profesionālu pakalpojumu, kas atbilst HPE augstajiem standartiem.

Ko tas nozīmē mūsu klientiem:

• OptiCom speciālisti var apkalpot, veikt remontu, uzstādīt un instalēt visus Latvijas tirgū pieejamos HPE produktus ražotāja tehniķu līmenī;
• Autorizēta servisa centra statuss nodrošina vienotu kontaktpunktu un ātru tehnisko jautājumu risināšanu, kā arī piekļuvi jaunākajai informācijai.

Vairāk informācijas par HPE servisa centra pakalpojumiem

Izmantojiet unikālo OptiCom tehnisko speciālistu pieredzi, lai modernizētu un optimizētu Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūru.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI UN SĪKĀKAS INFORMĀCIJAS SAŅEMŠANAI:
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel. 67331878

Veeam ir līderis rezerves kopēšanas, atkopšanas un pārvaldības risinājumu jomā, kas nodrošina vismodernāko datu aizsardzību.

Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt IT pasauli arvien drošāku. Sadarbība ar Veeam® Software ļauj mums nodrošināt modernu, visaptverošu risinājumu infrastruktūras un mākoņdatu aizsardzībai un modernizācijai, rezerves datus dublēšanas nodrošināšanai, kā arī aizsardzībai pret izspiedējvīrusiem.

Liels paldies Veeam® Software komandai par mūsu darba augsto novērtējumu. OptiCom speciālisti ar vēl lielāku atbildību turpinās strādāt un sniegt saviem klientiem profesionālo servisu, atbilstošu augstajiem kvalitātes standartiem.

 

LDS (LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLA) ir Latvijas nozīmīgākais informācijas tehnoloģiju forums, kas norisinās divreiz gadā kopš 1997. gada. Šī gada 27.-28. maijā Latvijas vadošie kiberdrošības un tīkla infrastruktūras speciālisti pulcējās jau 49. reizi. LDS49 norisinājās hibrīda formātā ar interaktīvu tiešsaistes translāciju attālinātiem dalībniekiem. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku.

Pateicamies konferences dalībniekiem, lektoriem, IT ražotāju pārstāvjiem un neatkarīgajiem IT ekspertiem par produktīvu komunikāciju un atklātām sarunām par aktuālām IT tēmām.

Pirmoreiz LDS ietvaros notika Trend Micro Capture the Flag sacensības. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes mērķtiecīgos uzbrukumos, IoT, mākslīgajā intelektā un citos kiberdrošības jautājumos.

Paldies par izcilo, unikālo saturu konferences galvenajiem partneriem Check Point Software Technologies, Aruba Networks, Hewlett Packard Enterprise, Veeam, Trend Micro, Veritas, VMware, Fortinet un daudziem citiem pasaules vadošiem kiberdrošības risinājumu ražotājiem.

Pavisam drīz – šī gada 30. septembrī aicinām visus uz jubilejas LDS50 konferenci!

 

OptiCom SIA strādā savu klientu biznesa labā, pielieto vismodernākās un visdrošākās programmatūras un iekārtas kiberdrošības sfērā, tajā skaitā Gartner Magic Quadrant līdera Fortinet risinājumus!
Šodien mums prieks paziņot par Fortinet Expert Partner statusa iegūšanu! Lepojamies, ka esam pirmie Latvijā, kas ieguvuši šo Fortinet augstāko partnera statusu. Paldies Fortinet komandai par mūsu darba augsto novērtējumu un pārsteigumu - lielisko torti!
Mēs lepojamies ar savu darbu ar pasaules vadošajiem IT risinājumu ražotājiem un esam priecīgi sniegt saviem klientiem vēl profesionālāku servisu, kas atbilst Fortinet augstajiem standartiem.

 

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.