IT risinājumi
jūsu biznesam

Uzņēmums OptiCom šogad svin savas darbības 27. gadadienu! Esam pateicīgi mūsu sadarbības partneriem un klientiem par uzticību un veiksmīgu sadarbību!

Arī šis gads IT nozarei bija izaicinājumu pilns, taču kopīgiem spēkiem mēs spējām piedāvāt novatoriskus, mūsdienīgus un pārbaudītus risinājumus esošajiem un potenciālajiem klientiem. Cīņa pret kiberdraudiem, IT infrastruktūras vienkāršošana un vadošo IT ražotāju risinājumu piedāvāšana – tas ir mūsu mērķis un sirdsdarbs, tāpēc mēs gūstam panākumus un turpinām savu darbību. OptiCom vienmēr ir līdzās un strādā Jūsu biznesa labā!

 

Partnera statuss tiek piešķirts, pamatojoties uz tehniskās kompetences prasību izpildi, realizētajiem projektiem un apgrozījumu.

OptiCom klientiem šis statuss nozīmē:

  • OptiCom speciālisti var sniegt konsultācijas un veikt darbus, kas atbilst augstiem ražotāja standartiem
  • Ir tiešs kontakts ar ražotāja tehniskajiem speciālistiem, tāpēc uzņēmumam ir pieejama visatbilstošākā informācija
  • Ir iespēja nodrošināt risinājuma demonstrāciju
  • Nodrošina labākos finanšu nosacījumus Red Hat produktu iegādei

OptiCom speciālisti ir gatavi un labprāt palīdzēs Jūsu IT infrastruktūras attīstībā – modernizēt, optimizēt un automatizēt!

LDS 47

"Objektīvu apstākļu dēļ šajā pavasarī mums joprojām nav iespējas atgriezties pie klātienes formāta – divu dienu sesijas tiešraides formātā, Jūrmalā," atzīmē OptiCom dibinātājs, nemainīgais LDS vadītājs Semjons Oļevskis. Tāpēc 28. maijā Latvijas IT speciālistiem piedāvāsim jaunu hibrīda formātu, kad attālināti esošie dalībnieki varēs būt liecinieki ekspertu komunikācijai studijā un piedalīties IT un kiberdrošības aktuālāko jautājumu apspriešanā. Latvijas Datortīklu Skolas tiešsaistes straumēšana notiks trijās studijās visu dienu. Piedāvātās tēmas skars tīkla infrastruktūru, kā arī kiberdrošības jautājumus dažādos līmeņos, sākot no personas datu aizsardzības līdz uzbrukumu novēršanai rūpniecības uzņēmumu ražošanas līnijās."

Tradicionāli Latvijas Datortīklu Skola iepazīstina dalībniekus ar visaktuālākajām tēmām IT nozarē, progresīviem kiberdrošības risinājumiem, piedāvā unikālas iespējas piedalīties praktiskajās laboratorijās un pasaules vadošo ražotāju meistarklasēs. 28. maijā LDS plāno pulcēt vairāk nekā 300 dalībniekus, kuriem tiks piedāvātas vairāk nekā 30 pasaules vadošo IT ražotāju pārstāvju lekcijas par aktuālākajām tēmām.

Galvenie LDS 47 sadarbības partneri ir tādi pasaules vadošie ražotāji kā Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Veeam Software, Check Point, Trend Micro, Darktrace un daudzi citi, kuri aktīvi darbojas un ievieš modernus IT risinājumus Latvijas un Baltijas tirgū.

Pieteikt savu bezmaksas dalību konferencē var mājas lapā www.lds.lv.

IT drošības jautājumi uzņēmumos kļūst arvien aktuālāki, ik dienu atklājas kāds kibernoziegums, kas var ietekmēt uzņēmuma veiktspēju un datu drošību. Krāpniecība, uzņēmuma datu noplūde, pikšķerēšana – mūsdienu IT realitāte.
Lai nepieļautu kibernoziegumus, OptiCom atklāja speciālo kiberdrošības dienestu. Ja Tevi ir augstākā izglītība IT nozarē, interesē kiberdrošība, kā arī spēj brīvi komunicēt latviešu, krievu un angļu valodās, vakance ir radīta Tev!

Papildini OptiCom IT drošības komandu! Vairāk par vakanci meklē šeit: https://www.cv.lv/lv/vacancy/556929/opticom-sia/it-specialists

Pieaugot prasībām pēc kvalitātes, uzņēmumiem un organizācijām jāspēj nodrošināt klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus un preces. Visefektīvākais veids kā sasniegt šos mērķus, ir kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši starptautiski atzītam ISO 9001 standartam.

Šī gada 22. februārī mūsu uzņēmumā tika veikts ikgadējais ISO uzraudzības audits, ko veica Bureau Veritas. Šī audita rezultātā SIA OptiCom ir atzīts par atbilstošu starptautisko kvalitātes vadības sistēmas standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Mūsdienu dinamiskajā un mainīgajā pasaulē par noteicošo faktoru, sekmīgā uzņēmuma darbībā, kļūst spēja piedāvāt kvalitatīvu produktu vai pakalpojumu, nepārtraukti pielāgojoties klientu prasībām. SIA OptiCom turpina sekmīgi attīstīties un piemēroties klientu vajadzībām, ievērojot augstas kvalitātes standartu uzturēšanu uzņēmumā.

Balstoties uz "pandēmijas" laikā gūto pieredzi, mēs standartizējām savu darbinieku attālināto darbu un izveidojām veiksmīgu attālināto mijiedarbību ar klientiem un viņu IT infrastruktūrām.

OptiCom ISO

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.