IT risinājumi
jūsu biznesam

OptiCom kopš 2001. gada strādā pēc ISO 9001 kvalitātes standartiem.
Pamatojoties uz šī gada februārī veiktā ISO 9001:2015 uzraudzības audita rezultātiem, OptiCom kārtējo reizi apliecināja visu procedūru atbilstību starptautiskā kvalitātes vadības sistēmas standarta prasībām.
Ieviestā Kvalitātes vadības sistēma aptver visas uzņēmuma darbības sfēras - IT infrastruktūras un IT drošības risinājumu projektēšanu, pārdošanu, ieviešanu, konsultēšanu un apkalpošanu.
OptiCom turpina sekmīgi attīstīties un piemēroties klientu vajadzībām, ievērojot augstas kvalitātes standartu uzturēšanu uzņēmumā.

ISO

Uzņēmuma OptiCom apgrozījums pirmo reizi ir pārsniedzis 12 miljonus eiro. SIA OptiCom jau 29 gadus cītīgi strādā, lai īstenotu savu misiju - profesionāli uzlabot savu klientu uzņēmējdarbību, izmantojot modernas informācijas tehnoloģijas.

Pagājušais gads bija izaicinājumu pilns gan pašam uzņēmumam, gan Latvijas IT nozarei kopumā. Neskatoties uz grūtībām un izaicinājumiem, uzņēmuma apgrozījums pirmo reizi pārsniedza 12 miljonus eiro.

Esam gatavi turpināt darbu Latvijas uzņēmumu labā, piedāvājot savas zināšanas, prasmes un pieredzi esošajiem un jaunajiem klientiem, attīstot viņu biznesu ar moderno IT tehnoloģiju palīdzību.

2023

OptiCom kā HPE pilnvarotais servisa centrs pastāvīgi uzlabo savu speciālistu prasmes.

Saskaņā ar HPE (Partner Ready for Service Delivery) pilna audita rezultātiem, kas tika apkopoti šī gada jūlijā, OptiCom speciālistu kompetence darbā ar HPE produktiem un pakalpojumiem tika novērtēta ar maksimālo punktu skaitu (100%).

Mēs apsveicam OptiCom tehnisko nodaļu ar augsti novērtēto darbu un esam gandarīti, ka varam nodrošināt saviem klientiem profesionālu pakalpojumu, kas atbilst HPE augstajiem standartiem.

Ko tas nozīmē mūsu klientiem:

• OptiCom speciālisti var apkalpot, veikt remontu, uzstādīt un instalēt visus Latvijas tirgū pieejamos HPE produktus ražotāja tehniķu līmenī;
• Autorizēta servisa centra statuss nodrošina vienotu kontaktpunktu un ātru tehnisko jautājumu risināšanu, kā arī piekļuvi jaunākajai informācijai.

Vairāk informācijas par HPE servisa centra pakalpojumiem

Izmantojiet unikālo OptiCom tehnisko speciālistu pieredzi, lai modernizētu un optimizētu Jūsu uzņēmuma IT infrastruktūru.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI UN SĪKĀKAS INFORMĀCIJAS SAŅEMŠANAI:
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel. 67331878

OptiCom seminārs sadarbībā ar Splunk

Katru dienu, jebkura uzņēmuma IT infrastruktūrā tiek ģenerēts milzīgs žurnālierakstu apjoms, ko bez apvienotas sistēmas ir grūti pārvaldīt un lietderīgi izmantot.

OptiCom sadarbībā ar SPLUNK piedāvā uzzināt par SIEM risinājuma priekšrocībām, kuras dod iespēju centralizēti analizēt datus no dažādiem avotiem, saņemt pilnu aktivitāšu redzamību, paaugstināt organizācijas drošības līmeņi un uzlabot iekšējos procesus.

Reģistrācija slēgta.

SOC

LDS (LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLA) ir Latvijas nozīmīgākais informācijas tehnoloģiju forums, kas norisinās divreiz gadā kopš 1997. gada. Šī gada 27.-28. maijā Latvijas vadošie kiberdrošības un tīkla infrastruktūras speciālisti pulcējās jau 49. reizi. LDS49 norisinājās hibrīda formātā ar interaktīvu tiešsaistes translāciju attālinātiem dalībniekiem. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku.

Pateicamies konferences dalībniekiem, lektoriem, IT ražotāju pārstāvjiem un neatkarīgajiem IT ekspertiem par produktīvu komunikāciju un atklātām sarunām par aktuālām IT tēmām.

Pirmoreiz LDS ietvaros notika Trend Micro Capture the Flag sacensības. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes mērķtiecīgos uzbrukumos, IoT, mākslīgajā intelektā un citos kiberdrošības jautājumos.

Paldies par izcilo, unikālo saturu konferences galvenajiem partneriem Check Point Software Technologies, Aruba Networks, Hewlett Packard Enterprise, Veeam, Trend Micro, Veritas, VMware, Fortinet un daudziem citiem pasaules vadošiem kiberdrošības risinājumu ražotājiem.

Pavisam drīz – šī gada 30. septembrī aicinām visus uz jubilejas LDS50 konferenci!

 

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
[email protected]
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.