IT risinājumi
jūsu biznesam

Latvijas Datortīklu Skola (LDS) ir informācijas tehnoloģiju forums, kurš notiek divreiz gadā kopš 1997.gada. 2020.gada 29.maijā LDS norisināsies 45.reizi pēc kārtas! Pirmo reizi ONLINE!

Tradicionāli LDS piedalās vairāk nekā 200 dalībnieki un vairāk nekā 35 pasaules vadošo IT ražotāju pārstāvji un vieslektori. LDS 45.sesijas programmā pasaules visaktuālākajās IT tēmas un tehnoloģijas, pasaules līmeņa lektoru plašs prezentāciju un interaktīvo vebināru klāsts, virtuālās  praktiskās apmācības un individuālas tikšanas ar ražotājiem tiešsaiste.

Pirmā ONLINE Latvijas Datortīklu Skolā dalība ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos. Vietu skaits ir ierobežots. Vairāk informācijas www.lds.lv.

Piesakies un piedalies LDS 45 ONLINE 2020.gada 29.maijā!

Pieteikties

Lai palīdzētu mūsu klientiem operatīvi un droši organizēt darbinieku darbu attālinātā režīmā, OptiCom piedāvā efektīvus IT-risinājumus un nepieciešamo tehnisko atbalstu.

Svarīgākie risinājumi, kas nepieciešami attālinātai pilnvarotai pieejai darbiniekiem:

 • Virtuālais privātais tīkls (VPT) jeb VPN (angļu: Virtual private network);
 • Ugunsmūra jaudas palielināšana;
 • Centrālā ugunsmūra VPN licenču skaita pietiekamību pārbaudīšana;
 • Centrālā ugunsmūra slodzes monitoringa pielāgošana;
 • Portatīvo ierīču šifrēšana.

Pieteikties attālinātā darba nodrošināšanas BEZMAKSAS konsultācijai un saņemt sīkāku informāciju var rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot  +371-67331878.

Šis statuss tiek piešķirts, pamatojoties uz tehniskās kompetences prasību izpildi, realizētiem  projektiem un pieaugošo apgrozījumu.

Piešķirtais statuss attiecas gan uz vadu, gan uz bezvadu datu tīkliem.

OptiCom klientiem šis statuss nozīmē:

 • OptiCom speciālisti var sniegt konsultācijas un veikt darbus, kas atbilst augstiem ražotāja standartiem
 • Zināšanas tīkla tehnoloģiju jomā ļauj izstrādāt un īstenot projektus Centrālā tīkla līmenī, tādējādi nodrošinot piekļuvi lietotājiem
 • Ir tiešs kontakts ar ražotāja tehniskajiem speciālistiem, tāpēc uzņēmumam ir pieejama visatbilstošākā informācija
 • Pilnvarotā servisa partnera statuss nodrošina vienotu kontaktpunktu un tehnisko pieprasījumu risināšanas ātrumu
 • Ir iespēja nodrošināt demonstrācijas aprīkojumu
 • Nodrošina labākos finanšu nosacījumus aprīkojuma iegādei

OptiCom speciālisti ir gatavi un labprāt palīdzēs Jūsu tīkla infrastruktūras attīstībā.

Šī gada 12. februārī notika ISO pārsertificēšana, kuras rezultātā SIA “OptiCom” ir atzīts par atbilstošu starptautisku kvalitātes vadības sistēmas standarta ISO 9001 prasībām. Pēc auditoru kompānijas “Bureau Veritas” atzinuma, “OptiCom” iekšējo auditu un vadības pārskata procesi vērtējami kā efektīvi, uzņēmuma sistēmas un darbības procesi ir visaugstākajā līmenī, kas ļauj nodrošināt nemainīgi augstu pakalpojuma un klientu apkalpošanas kvalitāti.

Ar cieņu respektējot klientu biznesu un īpašumu, OptiCom ir iegādājies vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisi  1 miljonu eiro apdrošināšanas atlīdzības apmērā.

Neskatoties uz labi funkcionējošo uzņēmuma tehniskās komandas sistēmu, pastāv risks netīšām nodarīt zaudējumus trešajām personām - klientiem, sadarbības partneriem utt. Apdrošinātā civiltiesiskā atbildība OptiCom darbojas kā uzņēmuma pakalpojumu kvalitātes garants, uzsverot atbildīgu attieksmi pret biznesu.

Uzņēmums ir atbildīgs par katru savu darbinieku. Viņš ir atbildīgs arī par klientu apkalpošanas procesiem. Saskaņā ar apdrošināšanas līguma noteikumiem tiek atlīdzināti trešo personu zaudējumi, kas saistīti ar mantas bojāšanu vai klienta mantas iznīcināšanu; zaudējumi, kas saistīti ar kaitējumu trešo personu dzīvībai vai veselībai; juridiskie izdevumi.

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.