IT risinājumi
jūsu biznesam

Partnera statuss tiek piešķirts, pamatojoties uz tehniskās kompetences prasību izpildi, realizētajiem projektiem un apgrozījumu.

OptiCom klientiem šis statuss nozīmē:

  • OptiCom speciālisti var sniegt konsultācijas un veikt darbus, kas atbilst augstiem ražotāja standartiem
  • Ir tiešs kontakts ar ražotāja tehniskajiem speciālistiem, tāpēc uzņēmumam ir pieejama visatbilstošākā informācija
  • Ir iespēja nodrošināt risinājuma demonstrāciju
  • Nodrošina labākos finanšu nosacījumus Red Hat produktu iegādei

OptiCom speciālisti ir gatavi un labprāt palīdzēs Jūsu IT infrastruktūras attīstībā – modernizēt, optimizēt un automatizēt!

IT drošības jautājumi uzņēmumos kļūst arvien aktuālāki, ik dienu atklājas kāds kibernoziegums, kas var ietekmēt uzņēmuma veiktspēju un datu drošību. Krāpniecība, uzņēmuma datu noplūde, pikšķerēšana – mūsdienu IT realitāte.
Lai nepieļautu kibernoziegumus, OptiCom atklāja speciālo kiberdrošības dienestu. Ja Tevi ir augstākā izglītība IT nozarē, interesē kiberdrošība, kā arī spēj brīvi komunicēt latviešu, krievu un angļu valodās, vakance ir radīta Tev!

Papildini OptiCom IT drošības komandu! Vairāk par vakanci meklē šeit: https://www.cv.lv/lv/vacancy/556929/opticom-sia/it-specialists

Pieaugot prasībām pēc kvalitātes, uzņēmumiem un organizācijām jāspēj nodrošināt klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus un preces. Visefektīvākais veids kā sasniegt šos mērķus, ir kvalitātes vadības sistēma, kas sertificēta atbilstoši starptautiski atzītam ISO 9001 standartam.

Šī gada 22. februārī mūsu uzņēmumā tika veikts ikgadējais ISO uzraudzības audits, ko veica Bureau Veritas. Šī audita rezultātā SIA OptiCom ir atzīts par atbilstošu starptautisko kvalitātes vadības sistēmas standarta ISO 9001:2015 prasībām.

Mūsdienu dinamiskajā un mainīgajā pasaulē par noteicošo faktoru, sekmīgā uzņēmuma darbībā, kļūst spēja piedāvāt kvalitatīvu produktu vai pakalpojumu, nepārtraukti pielāgojoties klientu prasībām. SIA OptiCom turpina sekmīgi attīstīties un piemēroties klientu vajadzībām, ievērojot augstas kvalitātes standartu uzturēšanu uzņēmumā.

Balstoties uz "pandēmijas" laikā gūto pieredzi, mēs standartizējām savu darbinieku attālināto darbu un izveidojām veiksmīgu attālināto mijiedarbību ar klientiem un viņu IT infrastruktūrām.

OptiCom ISO

LDS 47

"Objektīvu apstākļu dēļ šajā pavasarī mums joprojām nav iespējas atgriezties pie klātienes formāta – divu dienu sesijas tiešraides formātā, Jūrmalā," atzīmē OptiCom dibinātājs, nemainīgais LDS vadītājs Semjons Oļevskis. Tāpēc 28. maijā Latvijas IT speciālistiem piedāvāsim jaunu hibrīda formātu, kad attālināti esošie dalībnieki varēs būt liecinieki ekspertu komunikācijai studijā un piedalīties IT un kiberdrošības aktuālāko jautājumu apspriešanā. Latvijas Datortīklu Skolas tiešsaistes straumēšana notiks trijās studijās visu dienu. Piedāvātās tēmas skars tīkla infrastruktūru, kā arī kiberdrošības jautājumus dažādos līmeņos, sākot no personas datu aizsardzības līdz uzbrukumu novēršanai rūpniecības uzņēmumu ražošanas līnijās."

Tradicionāli Latvijas Datortīklu Skola iepazīstina dalībniekus ar visaktuālākajām tēmām IT nozarē, progresīviem kiberdrošības risinājumiem, piedāvā unikālas iespējas piedalīties praktiskajās laboratorijās un pasaules vadošo ražotāju meistarklasēs. 28. maijā LDS plāno pulcēt vairāk nekā 300 dalībniekus, kuriem tiks piedāvātas vairāk nekā 30 pasaules vadošo IT ražotāju pārstāvju lekcijas par aktuālākajām tēmām.

Galvenie LDS 47 sadarbības partneri ir tādi pasaules vadošie ražotāji kā Hewlett Packard Enterprise, Fortinet, Veeam Software, Check Point, Trend Micro, Darktrace un daudzi citi, kuri aktīvi darbojas un ievieš modernus IT risinājumus Latvijas un Baltijas tirgū.

Pieteikt savu bezmaksas dalību konferencē var mājas lapā www.lds.lv.

“100% drošs nav nekas!” – taisnīgi novērtē CERT.lv kiberdrošības eksperts Andrejs Konstantīnovs savā intervijā ar portālu Dienas Bizness. “Ja šodien konkrētai programmai nav atrasti caurumi, tas nenozīmē, ka tādi neparādīsies rīt.” 

Īpaši svarīgi ir pievērst uzmanību IT infrastruktūras drošības problēmai tieši tagad, kad ar COVID-19 pandēmiju saistītie ierobežojumi ir piespieduši biroja darbiniekus strādāt mājās. CERT.lv eksperts riskus dala divās daļās - tajās, kas saistītas ar attālināta darba tehnisko atbalstu un cilvēcisko faktoru. Vislielākais risks ir tad, ja darbinieki izmanto savus mājas datorus, kuri, iespējams, ir novecojuši un no kuriem tiek apmeklēti ar darbu nesaistīti resursi. Acīmredzot šādi apstākļi uzbrucējiem paver vairāk iespēju.

Šajā sakarā ir svarīga efektīva Drošības Vadības Centra darbība (Security Operations Center/SOC/), kuras izveidi ārpakalpojumā piedāvā OptiCom.

SOC pakalpojuma ietvaros sertificēti informācijas drošības speciālisti uzrauga jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras stāvokli attiecībā uz iespējamiem uzlaušanas gadījumiem un citiem draudiem. OptiCom ir pilns modernu tehnoloģiju kopums incidentu atklāšanai un novēršanai, piemēram, SIEM sistēmas notikumu analīzei, rīki drošības notikumu pārvaldībai un automatizēšanai, kā arī ievainojamības noteikšanas tehnoloģijas.

OptiCom speciālisti nodrošinās nepārtrauktu monitoringu, analīzi, izmeklēšanu, identificēšanu un ziņošanu par notikumiem jūsu organizācijas tīklā, atpazīs un nekavējoties ziņos par potenciāli bīstamiem kiberincidentiem. Mūsdienu SOC rīki nodrošina arī efektīvu IT sistēmu kontroli.

Prakse rāda, ka jebkurai organizācijai, pat salīdzinoši nelielai organizācijai, ir vieglāk un lētāk uzticēt SOC uzdevumus profesionāļiem. Uzticiet savas IT infrastruktūras aizsardzību OptiCom, un jūs būsiet pārliecināts par to, ka esat ātri apziņots par iespējamiem kiberdraudiem, ātri atklāstām novirzēm un spēsiet efektīvi novērst uzbrukumus.

Pieteikties bezmaksas konsultācijai var pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni (+371) 67331878.

OptiCom SOC

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.