IT risinājumi
jūsu biznesam

 

 

Fujitsu


BIZNESA BROKASTIS

Dati virza uzņēmējdarbību, un neatkarīgi no tā, kurā nozarē Jūs darbojaties, datu stāvoklis ir būtisks, lai pārvietotos datu džungļos. Uzņēmējdarbības izaugsmei un prasībām pēc nepārtrauktības un efektivitātes ir milzīga ietekme uz datu uzglabāšanas vidi. Pārvariet datu uzglabāšanas problēmas, izmantojot Fujitsu ETERNUS datu krātuves risinājumus, kas nodrošinās datu uzglabāšanu jebkuram mērķim.

SEMINĀRA PROGRAMMA
● Tradicionāli datu glabāšanas risinājumi Eternus AF/DX
Eternus krātuves ir pierādījušas tehniskās priekšrocības un ir viena no labākajām savā klasē cenas un veiktspējas attiecībām. Pateicoties elastībai, kas atbilst Jūsu īpašajām vajadzībām un uzņēmējdarbības nepārtrauktībai, izmantojot vietējo replikāciju, spoguļošanu un caurspīdīgu failover, Jūs iegūstat visaugstāko veiktspēju un uzticamību.
● Hiperkonverģētā infrastruktūra (HCI)
Iegūstiet visaptverošu risinājumu ar vienu tehniskā atbalsta punktu. Gūstiet labumu no centralizētās administrēšanas un vienkāršas atjaunināšanas, vienlaikus saglabājot visas tradicionālās priekšrocības.
● Case studies un piemēri no dzīves
Kāpēc klienti Baltijā izvēlējās Fujitsu? Pārskats par galvenajām priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem risinājumiem.

 

2022. gada 7. jūlijā plkst. 10:00 - 11:30

Pasākumu vadīs:
● Claes Carlstedt, Fujitsu vecākais risinājumu arhitekts
● Sami Turunen, Fujitsu risinājumu arhitekts
● Piedalās OptiCom IT eksperts Aleksejs Vasiļevskis

Pasākums angļu valodā. Dalība ir bezmaksas.

Lai baudītu brokastis, dalībnieki aicināti apmeklēt pasākumu, sākot no plkst. 9:30.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.