IT risinājumi
jūsu biznesam

Latvijas Datortīklu Skolas 43.sesija norisināsies Jūrmalā 24.-25.maijā viesnīcā Semarah.

 

Šoreiz sesijā piedalās:

 • HPE
 • Check Point
 • Darktrace
 • Veeam
 • Digital Guardian
 • IBM Stored IQ
 • Fortinet
 • Splunk
 • Trend Micro
 • Aruba
 • Centrālās Statistikas Birojs
 • Barracuda Networks
 • RETN
 • Radware
 • HP Inc

 

Sīkāka informācija par LDS 43.sesijas programmu: https://www.lds.lv/lv/programma

Reģistrācija LDS 43.sesijai: https://www.lds.lv/lv/registracija

 

KĀPĒC JĀPIEDALĀS?

Pasaules aktualitātes un jaunumi IT tehnoloģiju jomā vienā piegājienā;

Iespēja sazināties ar IT sfēras kolēģiem formālā un neformālā gaisotnē;

Praktiskās demonstrācijas par IT risinājumu testēšanas rezultātiem;

Neatkarīgo IT ekspertu akadēmiskās prezentācijas;

Bezmaksas privātās IT konsultācijas pasākuma laikā;

LDS “Training Camp” un iespēja piedalīties apmācībās, šoreiz par HPE risinājumu pamatiem;

LDS dalībniekiem atlaide -10% apmērā OptiCom Training Center apmācībām, apmācību saraksts atrodams šeit.

 

Latvijas Datortīklu Skola (LDS) norisinās kopš 1997.gada Jūrmalā un divreiz gadā pulcē vairāk nekā 150 vadošos Latvijas IT speciālistus.

 

Sīkāka informācija >> www.lds.lv

Ar šo paziņojam, ka OptiCom ir kļuvis par Darktrace partneri Latvijā. https://www.darktrace.com

Modelējot cilvēka imūnsistēmu, Darktrace tehnoloģija ir pasaules vadoša drošības tehnoloģija uzņēmumiem uz mākslīgā intelekta bāzes ar tūkstošiem klientu visā pasaulē.

Darktrace risinājumi palīdz aizsargāt korporatīvos tīklus, mākoņu un virtualizēto vidi, IoT un rūpnieciskās kontroles sistēmas, autonomi atklājot un cīnoties pret jauniem kiberdraudiem uzņēmumā.

Reģistrējaties Latvijas Datortīklu Skolas www.lds.lv  43.sesijai lai uzzinātu vairāk par Darktrace drošības risinājumiem.

OptiCom kopš 2001. gada marta strādā pēc ISO 9001 pasaules līmeņa kvalitātes standartiem. 2019. gada 21.februārī SIA OptiCom veiksmīgi izgāja pārsertifikācijas auditu un saņēma apliecinājumu no SIA Bureau Veritas auditoriem par atbilstību starptautiskajam standartam ISO 9001:2015. Ieviestā Kvalitātes vadības sistēma aptver visas mūsu darbības sfēras IT jomā: IT infrastruktūras un IT drošības risinājumu projektēšana, pārdošana, ieviešana, konsultēšana, apkalpošana un serviss. ISO standarts organizācijā apliecina, ka organizācijas risinājumi un pakalpojumi ir droši, uzticami, efektīvi un kvalitatīvi.

OptiCom pakalpojums Security Operations Center /SOC/, jeb drošības pārvaldības centra pakalpojums, ir saistīts ar cilvēkiem, procesiem un tehnoloģijām, kas nodrošina operatīvu ziņošanu par iespējamiem kiberdrošības apdraudējumiem, kā arī to atklāšanu, ierobežošanu un novēršanu.

SOC pakalpojuma ietvaros OptiCom speciālisti parūpēsies par jebkuru potenciāli bīstamu kiberdrošības incidentu uzņēmuma vai kompānijas labā, kā arī nodrošinās notikumu pastāvīgu pārraudzību, analīzi, izpēti, identificēšanu un paziņošanu par tiem.

Papildus SOC uzrauga aplikācijas un identificē iespējamos kiberuzbrukumus vai ielaušanās un nosaka vai notikums ir īsts ļaunprātīgs uzbrukums, kas var ietekmēt uzņēmējdarbību. Pieteikt bezmaksas konsultāciju: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2019.gadā OptiCom mācību centrs piedāvā plašu sertificēto, autorizēto apmācību klāstu kas balstās uz ražotāja risinājumiem, kā arī neatkarīgus kursu it drošības jomā.

IT apmācības varētu uzlabot IT speciālistu prasmes, lai palielinātu ieviesto risinājumu produktivitāti, efektivitāti un veiktspēju. Apmācības drošības joma šobrīd ir būtiskas, lai uzņēmumi varētu saglabāt organizācijas drošības līmeni atbilstoši GDPR prasībām arvien pieaugošo drošības apdraudējumu vidē.

Apmācības tiek balstītas uz šo ražotāju risinājumiem: HPE, Aruba, Check Point, VMware, Veeam, Fortinet, RedHat.

Neatkarīgās apmācības IT drošības jomā: Certified Ethical Hacker, Certified Information Systems Security Officer, IT forensics, ISO 27001 jomā, IT uzbrukumu novēršanas kurss, pretielaušanās testēšanas kurss.

 Lai saņemtu piedāvājumu par Jums interesējošajiem kursiem, lūdzu rakstiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.
Uzzināt vairāk Turpināt