IT risinājumi
jūsu biznesam
algosec

Algosec

Kompānija AlgoSec ir pasaules līderis drošības politikas vadības jomā, ļaujot organizācijām vienkāršot un automatizēt drošības operācijas attīstošajos datu centros un tīklos. Vairāk nekā 1000 no pasaules vadošajām organizācijām, tostarp 15 no "Fortune 50" saraksta, paļaujas uz AlgoSec risinājumiem, lai nodrošinātu ātrāku drošības apgādi biznesa lietojumprogrammām, racionalizētu pārmaiņu vadību, nepārtrauktu atbilstību un stingrāku drošību.


splunk

Aruba

Mobilie tīkli, IoT un mākoņi traucē tradicionālajiem uzņēmumiem un izvirza jaunas prasības uzvarētājiem. Aruba veido gudrākus tīklus, kas ir caurskatāmi un paredzami, lai paātrinātu pāreju uz jaunajām sistēmām. Infrastruktūras pakalpojumi tiek piedāvāti kā publiska vai privāta mākoņa programmatūra, kas ļauj droši savienot mobilos un IoT - zem viena jumta.


avaya

Avaya

Avaya ir pasaules līderis biznesa komunikāciju sistēmās. Uzņēmums piedāvā vadošajiem uzņēmumiem un organizācijām visā pasaulē vienotas komunikācijas, kontaktu centrus, datu risinājumus un saistītus pakalpojumus gan tieši, gan izmantojot savu kanālu partnerus.


barracuda

Barracuda

 


bluecoat

Blue Coat

Blue Coat ļauj organizācijām likt šķēršļus labiem darbiniekiem veikt "sliktus" darbus Internetā. Blue Coat aprīkojumu iespējas nodrošina WEB komunikāciju redzamību un kontroli, lai adresēties pie šodienas jaunajiem darījuma riskiem īpašī neatbilstošs WEB serfings, vīrusi, kuri ir ienesti caur slepeniem kanāliem, tādiem ka momentālā īsziņu nosūtīšana un elektroniskā pasta nosūtīšana caur WEB, arī tīkla resursu nelietīga spyware izmantošana, peer-to-peer (P2P) faila sadalījums un video plūsma. Daudzām pasaules ietekmīgām organizācijām uzticamais Blue Coat ir piegadājis vairāk nekā 18 000 aprīkojumu visā pasaulē.


Check Point

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies, ir viens no vadošajiem ražotājiem uzņēmumu informatīvo resursu aizsardzības jomā. Firmas izstrādātā SVN (Secure Virtual Network) arhitektūra nodrošina drošu savstarpēju mijiedarbību starp tīkliem, sistēmām, aplikācijām un lietotājiem Internet, Intranet un Extranet vidē.


cisco

Cisco

 


Cyber Ark

CyberArk

 


Digital Guardian

Digital Guardian

 


fortinet

Fortinet

 


Fujitsu

Fujitsu

Fujitsu apkalpo lielas korporācijas, mazus un vidējus uzņēmumus un darbojas visos svarīgākajos tirgos Eiropā, Tuvos Austrumos un Āfrikā. Fujitsu Siemens piedāvā unikālu pasaules klases datoru tehnoloģiju un IT infrastruktūras risinājumus. Fujitsu Siemens ir vadoša Eiropas IT kompānija ar stratēģisku mērķi uz jaunās paaudzes Mobilitāti un Biznesam Kritiskiem Datoru produktiem, pakalpojumiem un risinājumiem. Kompānijas IT produktu un pakalpojumu augstā kvalitāte, drošums un izturība sekmē klientu ražīgumu un panākumus.


HP

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard ir viena no lielākajām industriālajām organizācijām Amerikas Savienotajās Valstīs un viena no pasaules svarīgākajām datoru kompānijām. Šī kompānija projektē, izstrādā un apkalpo elektronisko produkciju un mēru sistēmas, kā arī skaitļošanas un komunikāciju tehniku, kura tiek izmantota biznesā, industrijā, tehnoloģijā, zinātnē, medicīnā un izglītībā. Kompānijā ir vairāk nekā 24,000 produktu nosaukumu ieskaitot datorus, perifērijas produkciju, elektroniskās pārbaudes un mēru sistēmu, tīklu produkciju, medicīnas iekārtas, instrumentus ķīmiskajai analīzei, kalkulatoriem un citiem elektroniskajiem komponentiem.


IBM

IBM

IBM piedāvā plašu integrēto e-biznesa risinājumu diapazonu, kuri ir radīti, lai apmierinātu dažādu nozaru uzņēmumus , kā arī mācību, veselības aprūpes un valsts iestāžu prasības visā pasaulē.


infoblox

Infoblox

 


junipernetworks

Juniper Networks

Juniper Networks NetScreen ir rentabli drošības risinājumi, kas nodrošina uzņēmumu attālināto saišu, reģionālo ofisu un tīkla perimetra, kā arī visas tīkla infrastruktūras, aizsardzību, neietekmējot veiktspēju. Labākās NetScreen funkcionalitātes var būt izvērstas tā, lai nodrošinātu nepieciešamo tīkla un programmatūras aizsardzības līmeni.


 
mcafee

McAfee

McAfee ir pasaulē lielākais drošības tehnoloģiju uzņēmums. Īstenojot proaktīvus un pārbaudītus risinājumus un pakalpojumus, kas palīdz aizsargāt sistēmas un tīklus visā pasaulē, McAfee aizsargā patērētājus un dažāda lieluma uzņēmumus no jauniem ļaunprātīgu programmu un online draudiem. Risinājumi ir izstrādāti vienotai darbībai, integrējot aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un spiegprogrammatūru, un vīrusa aizsardzību ar drošības vadības iespējām, kas nodrošina nepārspējamu redzamību un analīzi reālā laikā, samazina risku, nodrošina atbilstību un palīdz uzņēmumiem sasniegt darbības efektivitāti.


microsoft

Microsoft

Kompānijas Microsoft mērķis ir nodrošināt visus ar labu programmatūru - jebkurā laikā, jebkurā vietā. Ieņemot vadošo vietu datorprogrammatūras ražošanā, Microsoft cenšas piedāvāt modernu produkciju un pakalpojumus, kuri atbilst pasūtītāju vēlmēm.


networkinstruments

Network Instruments

Network Instruments ir viens no vadošajiem datortīklu analīzes rīku un iekārtu piegādātājiem. Observer produktu klāsts nodrošina paketes uztveršanu/dekodēšanu , SNMP datu vākšanu, RMON/SMON atbalstu un ilgtermiņa tendences analīzi un atskaišu ģenerāciju.


netwrix

Netwrix

 


opswat

Opswat

Opswat ir vadošs drošības iekārtu ražotājs. Kompānija specializējas uz antivīrusiem, anti-spyware, firewall un pārlukprogrammu drošības integrāciju. Tā ir dibināta 2002. gadā un atrodas San Francisko, Kalifornijā, kā arī to ofisi ir atrodami Herzlijā un Izraelā. Pats būtiskākais drošības jautājums tīklu uzstādīšanas procesā ir saistīts ar attālinātu lietotāju, kuram ir iespēja savienoties (un inficēt) ar korporatīvo ofisu caur VPN. Opswat risina jautājumu, kā nodrošināt un pārvāldīt VPN lietotāju drošību caur tīklu.


Radware

Radware

 


rsa

RSA Security

RSA Security godalgotie risinājumi, tādi kā identitātes un piekļuves vadības risinājumi, drošas mobilas un attālinātās pieejas risinājumi, drošas uzņēmējdarbības piekļuves risinājumi, drošu transakciju un lietotāju identitātes aizsardzības risinājumi, nosaka industrijas standartus. Kompānija aizsargā vairāk nekā 15 lietotāju identitātes un triljoniem uzņēmējdarbības transakcijas, kā arī nodrošina datu konfidencialitāti desmitiem tūkstošu programmatūrām visā pasaulē.


safenet

Safenet

Safenet ir līderis digitālajā drošībā, nodrošinot klientus ar risinājumiem komercijas un interneta drošībai kopš 1985. gada. Aladdina produkti ietver sevī: USB bāzētu eToken risinājumu lietotāju autentifikācijai un e-komercijas drošībai; eSafe produktu līniju, kas nodrošina satura drošību, aizsargā datorus un tīklus no tiem neparedzēta un nelietderīga Internetā radīta satura; HASP un Hardlock ir uz aparatūras bāzētas programmatūras drošības sistēmas, kas aizsargā programmatūras izstrādātājus no iespējamas kodu uzlaušanas un pirātisma; un Privilege - programmatūras licencēšanas un distribūcjas platforma.


splunk

SimpliVity

Tikai SimpliVity nodrošina industrijas vispilnīgāko hiperkonversiju platformu, apvienojot visas IT infrastruktūras un datu pakalpojumus x86 serveriem. SimpliVity ir tirgus un klientu apmierinātības līderis, kas darbojas pasaules efektīvākajos un elastīgākajos datu centros.


splunk

Splunk

 


symantec

Symantec

Symantec ir globāls līderis informācijas drošībā, kas nodrošina plašu programmas nodrošinājuma klāstu, datoru aprīkojumu un pakalpojumus, kas palīdz maziem, vidējiem, kā arī lieliem uzņēmumiem nodrošināt un pārvāldīt savu IT infrastruktūru.


trendmicro

Trend Micro

Trend Micro Trend Micro Inc.ir pasaules līderis tīmekļa antivīrusu un Interneta satura drošības risinājumu piegādē. Trend Micro produkti nodrošina uzņēmumu datortīklus ar centralizēti kontrolējamu ugunsmūri, kas aizsargā PC, datņu serveru, e-pasta serveru un vārteju datu plūsmu. Trend Micro klientiem nodrošina arī plašu tīmekļa pakalpojumu klāstu, tai skaitā e-pasta un tīmekļa satura filtrēšanu un attālināto tīkla antivīrusa aizsardzības pārvaldību.


vasco

Vasco

Vasco nodrošina uzņēmuma datortīkla drošību, no galvenajiem serveriem līdz pat infrastruktūras risinājumiem, kas ļauj veiksmīgi ieviest drošus e-biznesa un e-komercijas risinājumus, aizsargāt svarīgu informāciju un aizsargāt lietotāju identitāti.


Veeam

Veeam

Veeam Software, vadoša līmeņa VMware Technology Alliance partneris, izstrādā inovatīvus produktus virtuālo infrastruktūru pārvaldībai un datu aizsardzībai. Lietotāji var samazināt izmaksas, samazināt riskus un pilnībā īstenot virtualizāciju ar Veeam risinājumu palīdzību.


vidyo

Vidyo

 


vmware

VMware

VMware ir līderis infrastruktūru virtualizācijas jomā. 4 miljoni lietotāji un vairāk kā 20,000 korporatīvie klienti izmanto serveru konsolidācijas, biznesa nepārtrauktības, uzlabotas programmatūras attīstības un testēšanas, kā arī darbvirsmas vadīšanas un drošības VMware risinājumus.


watchguard

WatchGuard

WatchGuard risinājumi nodrošina nepārtrauktu aizsardzību starp Jūsu klientu tīkliem un ļaunprātīgiem draudiem. Dažādu lielumu uzņēmumi paļaujas uz WatchGuard elastīgo, uz sasniegumiem orientēto tīkla un satura drošību, kas viegli paplašinas, lai pielāgotos izaugsmei.

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv